December 30, 2022

У період новорічних свят наш магазин буде працювати за наступним графіком:

31 грудня 2022 року - працюємо до 16:00

1 січня 2023 року - вихідний

з 2 січня 2023 року - звичайний графік роботи з 12:00 до 18:00

Колектив компанії щиро вітає Вас з наступаючими святами!

Бажаємо теплого сімейного затишку та мирного неба в нашій Україні !!!

November 11, 2022

October 18, 2022

Поступила партія фан.продукції Blizzard, c можливістю купити в Одесі та по Україні:

Книга World of Warcraft: Blizzard Legends - Night of the Dragon (мягкий переплёт) (Eng)

Чашка Blizzard World Of Warcraft Overwatch Coffee Mug - Murloc кружка Мурлок 300 мл

Книга World of Warcraft: Blizzard Legends - Day of the Dragon (мягкий переплёт) (Eng)

Коврик игровая поверхность Blizzard World Of Warcraft Gaming Desk Mat - Sylvanas Сильвана XL (90*42 cm)

Коврик игровая поверхность Blizzard World Of Warcraft Shadowlands Gaming Desk Mat - Bolvar XL (90*42 cm)

Термокружка World of Warcraft For the Horde Варкрафт За Орду 355 мл

Книга World of Warcraft: Book Three 3 (Blizzard Legends) Твёрдый переплёт (Eng)

Чашка хамелеон Blizzard World Of Warcraft Azeroth Mug Варкрафт кружка 460 мл (меняет цвет)

Книга World of Warcraft: Book Four 4 (Blizzard Legends) Твёрдый переплёт (Eng)

Знамя флаг Альянса Варкрафт World of Warcraft Alliance Flag banner (125 х 55 см)

Карта Варкрафт Азерот World of Warcraft Classic Azeroth Map Wall Decoration banner (150 * 100 см)

Знамя флаг Орды Варкрафт World of Warcraft Horde Flag banner (125 х 55 см)

  

October 3, 2022

Вы освободили земли Азерота и Запределья, а теперь армии Короля-лича ожидают вас на ледяном континенте Нордскол. Вступите в битву с нежитью Плети и сразитесь с самим Королем-личом на вершине Цитадели Ледяной Короны.

У нас есть редкие артефакты истинным героям: 

1. Настольная игра Blizzard World of Warcraft Wrath of the Lich King Pandemic Board Game

2. Статуэтка Шлем WORLD OF WARCRAFT Arthas Helm of Domination Exclusive Lich King Артас Короля Лича

3. Меч Короля Лича World of Warcraft Frostmourne Sword 1 : 1 Full Metal


August 19, 2022

Вітаємо з річницею Дня Незалежності України та пропонуємо знижки на всі категорії товарів.

У всіх категоріях вже встановлені знижки, а також додатково по промокоду UK2022 отримуєте

додаткову знижку 10% (промокод можна застосувати під час оформлення замовлення)

*додаткова знижка діє до 24 серпня включно.

*додаткова знижка діє для замовлень за передплатою.

July 25, 2022

Знову вирушайте в небезпечну подорож по зимовим лісам і засніженим вершинам Нордсколу. Зіткніться з королем Лічем на його замороженому троні і відсуньте небезпеку, перш ніж Азерот буде захоплений його армією нежиті.

Заново відкрийте для себе радощі дослідження та знову оживіть небезпеку Нордсколу, коли World of Warcraft®: Гнів Ліч Кінг Класика™ виходить, починаючи з 26 вересня о 3:00 PDT у всьому світі.

Король Ліч, Артас Менетіл, сидить у зловісній Цитаделі Льодової Корони, щоб заявити про світ як про свій власний — план, який загрожує всьому життю на Азероті. Герої Альянсу і Орди повинні протистояти недоброзичливій істоті, яка наважується оголосити себе єдиним справжнім царем Азерота... і прагне вирвати все живе зі світу.

July 17, 2022

Поступила партія фан.продукції Blizzard, c можливістю купити в Одесі та по Україні,

а саме - Пазл World of Warcraft Azeroth map Варкрафт (Карта Азерота) 1000 шт.

Азерот – країна таємниць та небезпек, яка сповнена численних конфліктів між фракціями, що населяють її континенти. Незалежно від того, чи є членом Орди або Альянсу, знайдіть свій шлях назад з цією картою, знайдіть квест, створіть свою легенду.

July 6, 2022

Поступила партія фан.продукції Blizzard, c можливістю купити в Одесі та по Україні:

- Футболка Blizzard 30th Anniversary Black T-Shirt (размер L)

- Футболка Blizzard 30th Anniversary - Rock n Roll Racing Arcade Collection Black T-Shirt (размер L)

- Футболка Blizzard 30th Anniversary - Black Thorne Arcade Collection Black T-Shirt (размер L)

- Браслет Дота 2 ANIMAJOR Dota 2 set (набор) Bracelet

- Фигурка Funko Pop Game Cover DIABLO II Dark Wanderer Диабло фанко 03 GameStop Exclusive

- Брелок Overwatch Keychain Blackwatch

- Футболка Overwatch 2 Tri-Blend T-Shirt Gray (размер L)

- Футболка Hearthstone - Fractured in Alterac Valley T-Shirt (размер L)

- Футболка Cassidy Black Overwatch Gunslinger T-Shirt (размер L)

June 27, 2022

Епічна, остаточна історія Сільвани Вітрокрилої, одного з найстійкіших і знакових персонажів World of Warcraft, описана автором бестселерів Крісті Голден.

Генерал-рейнджер. Королева Банші. Командир. Сільвана Вітрокрила носила багато титулів. Для одних вона герой, для інших - лиходійка. Але незалежно від того, чи йдеться про справедливість, помсту чи щось більше, Сільвана завжди прагнула контролювати власну долю.

Сила для досягнення своїх цілей ніколи не була ближчою, оскільки Сільвана працює разом з тюремником, щоб звільнити всіх Азерота з в'язниці долі. Її останнє завдання? Забезпечте вірність своєму полоненому, королю Андуїну Рінну.

Щоб досягти успіху, Сільвана буде змушена замислитися над жахливим шляхом, який привів її на бік тюремника, і розкрити своє справжнє "я" своїй найбільшій суперниці. Тут оголюється повна історія Сільвани: знищення сім'ї Віндвінгів і її піднесення до генерала-рейнджера; її власна смерть від рук Артаса і її нова мета в заснуванні Ізгоїв; в ту мить, коли вона вперше побачила Уста і зрозуміла справжні наслідки того, що лежало за завісою смерті.

Але з наближенням моменту перемоги Сільвана Вітрокрила зробить вибір, який в кінцевому підсумку може її визначити. Вибір, який належить саме їй.

Оригінальна назва: World of Warcraft Sylvanas

Автор: Christie Golden

Жанр: Дозвілля та Хобі (Fiction / Fantasy / Epic)

Палітурка: тверда

Мова англійська

Кількість сторінок: 400

Рік виходу: 2022

Розмір: 24 x 16 x 4 см

.

------------- RU перевод -------------

Эпическая, окончательная история Сильваны Ветрокрылой, одного из самых стойких и знаковых персонажей World of Warcraft, описанная автором бестселлеров Кристи Голден.

Генерал-рейнджер. Королева Банши. Военачальник. Сильвана Ветрокрылая носила много титулов. Для одних она герой, для других — злодейка. Но будь то в погоне за справедливостью, местью или чем-то большим, Сильвана всегда стремилась контролировать свою собственную судьбу.

Сила для достижения ее целей никогда не была ближе, так как Сильвана работает вместе с Тюремщиком, чтобы освободить весь Азерот из тюрьмы судьбы. Ее последняя задача? Обеспечьте верность своего пленника — короля Андуина Ринна.

Чтобы добиться успеха, Сильвана будет вынуждена задуматься о мучительном пути, который привел ее на сторону Тюремщика, и раскрыть свое истинное «я» своему величайшему сопернику. Здесь обнажается полная история Сильваны: разрушение семьи Ветрокрылых и ее возвышение до генерала-рейнджера; ее собственная смерть от рук Артаса и ее новая цель в основании Отверженных; в тот момент, когда она впервые увидела Пасть и поняла истинные последствия того, что лежало за завесой смерти.

Но по мере приближения момента победы Сильвана Ветрокрылая сделает выбор, который в конечном итоге может определить ее. Выбор, который принадлежит ей.

June 21, 2022

Вихід безкоштовної гри Overwatch 2 відбудеться 4 жовтня, а тепер ми поділимося подробицями про заплановані зміни. Будуть регулярні сезонні оновлення для Overwatch 2, а також Бойовий пропуск з новим вмістом, включаючи нових героїв, режими гри, поля битв, декоративні предмети тощо! 

Безкоштовна гра.
Перехід Overwatch 2 на безкоштовну модель є природним кроком вперед для нашої гри та її спільноти. Overwatch - це спочатку соціальна гра, яка завжди була найвеселішою, щоб грати разом. Завдяки безкоштовній моделі всі гравці в будь-якому куточку світу зможуть почати гру з друзями або знайти товаришів в мережі. Поряд з переходом на безкоштовну модель, ми також додамо загальну функцію прогресу, завдяки якій ви можете легко грати на будь-якій платформі, зберігаючи прогрес і доступ до відкритого контенту.

Контейнерів в Overwatch 2 не буде. Замість цього буде використовуватися вдосконалена система підтримки, яка дозволить гравцям самостійно визначати умови ігрового процесу. Гравці зможуть безпосередньо отримати бажані предмети за допомогою бойового пропуску і нового, постійно оновлюваного ігрового магазину. Ми будемо розробляти і випускати сезонний контент кожні дев'ять тижнів, щоб переконатися, що ви завжди схвильовані.

Жива гра, яка постійно розвивається.

Ми завжди вважали, що Overwatch повинен бути в першу чергу живою грою. Overwatch надає великого значення різноманітності, відкритості та спільноті. Керуючись цими принципами, ми вирішили частіше змінювати свою стратегію і випускати нових героїв, поля битв і режими, тому що вважаємо, що це буде краще для нашої гри і гравців.

Ми прагнемо донести гру до якомога більшої кількості людей і розширити всесвіт Overwatch, щоб викликати якомога більше інтересу!

Попереду нас чекає багато неймовірних новинок, і ми не можемо дочекатися, щоб поділитися з вами результатами нашої роботи.

phone